Stretti - Zamponi Jaromír (Plasy 1882 - 1959 Praha)
Ve Fürstenberské zahradě, signováno a datováno vpravo dole J. Zamponi 1907, pastel/papír, 49 x 62,5 cm, sklo, rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |